Stolica Wielkiej Brytanii, Londyn, to jedno z największych miast w Europie. Każdy znajdzie tu coś ciekawego dla siebie. Miasto obfituje w wiele atrakcji i przyciąga turystów z najodleglejszych zakątków świata. Już dziś możesz zarezerwować tanie loty do Londynu z Poznania za jedyne 141 zł.

Tanie loty do Londynu

Za jedyne 141 zł możesz zarezerwować tanie loty z Londynu z Poznania w październiku korzystając z tego linku. Nasza promocja zawiera wylot z poznańskiego lotniska w Ławicy na lotnisko w londyńskim Stansted w sobotę 15 października 2016 oraz powrót pomiędzy tymi samymi portami lotniczymi we wtorek 18 października 2016 z liniami lotniczymi Ryanair. W tym miejscu sprawdzisz warunki przewozu dzieci oraz bagażu tego przewoźnika, natomiast w tym miejscu sprawdzisz najdogodniejszy dla siebie dojazd na lotnisko w poznańskiej Ławicy. Na Booking.com znajdziesz i zarezerwujesz najlepsze tanie noclegi w Londynie. W wyszukiwarce u dołu strony możesz znaleźć i zarezerwować samochód do przemieszczania i podróżowania po mieście.

Atrakcje Londynu

Stolica Zjednoczonego Królestwa obfituje z mnóstwo atrakcji turystycznych. Symbolem miasta jest najsłynniejszy na świecie most zwodzony Tower Bridge. Jego nazwa pochodzi od położonej nieopodal twierdzy Tower of London. Kolejnym symbolem miasta jest Big Ben, czyli słynna Wieża Zegarowa ze słynnym dzwonem. Stanowi część kompleksu Westminster wraz z Parlamentem i Opactwem Westminster. Charakterystycznym obiektem położonym podobnie jak poprzednie nad Tamizą jest Eye of London, czyli wielka karuzela, skąd rozpościera się przepiękna panorama na całe miasto. Więcej informacji o Londynie, jak i całej Wielkiej Brytanii znajdziesz w przewodnikach znakomitego wydawnictwa Bezdroża.

Tanie loty z Poznania

Odwiedzaj codziennie nasz serwis Taniwypad.pl oraz nasz facebookowy fanpage. Każdego dnia znajdujemy najlepsze tanie loty do Londynu, Paryża, Rzymu, Madrytu, Barcelony, Maroka, na Cypr, Maltę oraz innych atrakcyjnych lokalizacji w Europie i na całym świecie z Poznania, Wrocławia, Gdańska, Krakowa, Warszawy, Katowic i innych polskich portów lotniczych. Z nami znajdziesz i zarezerwujesz zarówno tanie loty, jak i tanie noclegi, spanie na lotnisku, samochód oraz zamówisz przewodnik turystyczny po zwiedzanych miejscach. Z naszą pomocą zorganizujesz cały swój tani wypad. Zachęcamy również do komentowania, które kierunki i w jakim czasie interesują Was najbardziej, a my wyszukamy najkorzystniejsze dla Was opcje na tanie loty i tanie noclegi. Wszystko dostępne na Taniwypad.pl.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ