Stolica Wielkiej Brytanii, Londyn jest jednym ze światowych centrów gospodarczych, finansowych i ekonomicznych. To jedno z największych miast Europy obfituje w zabytki i inne atrakcje dla każdego. Każdego roku przybywa tu mnóstwo turystów z całego świata. Stolica Zjednoczonego Królestwa dostępna jest z Poznania w listopadzie już od 98 zł.

Tanie loty do Londynu

Już dziś możesz zarezerwować tanie loty do Londynu z Poznania za jedyne 98 zł korzystając z wyszukiwarki tanich lotów Flipo.pl. Nasza propozycja obejmuje wylot z poznańskiego portu lotniczego w Ławicy na londyńskie lotnisko Stansted w środę 23 listopada 2016 oraz powrót we wtorek 20 listopada 2016 pomiędzy tymi sami lotniskami z liniami lotniczymi Ryanair. Informacje dotyczące przewozu dzieci oraz bagażu w tych liniach znajdziesz w tym miejscu. Natomiast klikając w tym miejscu dowiesz się jak najlepiej dotrzeć na lotnisko w Poznaniu. Korzystając z Booking.com masz możliwość znalezienia i zarezerwowania tanich noclegów w stolicy Wielkiej Brytanii. Przy użyciu wyszukiwarki u dołu stony możesz wynająć samochód do przemieszczania się po Londynie.

Atrakcje Londynu

Do najsłynniejszych budowli Londynu należą bez wątpienia Tower of London, czyli dawny pałac, pózniej więzienie oraz położony nieopodal słynny most zwodzony Tower Bridge. Kolejnym z symboli Londynu jest Pałac Westminsterski, mieszczący dziś siedzibę parlamentu, miejsce pochówku zacnych Brytyjczyków, miejsce koronacji monarchów oraz słynną wieżę zegarową z dzwonem Big Ben. Współczesną siedzibą brytyjskiej rodziny królewskiej jest Pałac Buckingham. Więcej ciekawych informacji na temat Londynu i Wielkiej Brytanii znajdziesz w świetnych przewodnikach wydawnictwa Bezdroża.

Tanie loty z Poznania

Na naszym serwisie Taniwypad.pl oraz na naszych profilach w portalach społecznościowych znajdziesz najlepsze oferty na tanie loty do Londynu, Rzymu, Paryża, Madrytu, Barcelony, Maroka, na Cypr, Maltę oraz do innych lokalizacji z Europie, Afryce i na całym świecie z Poznania, Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia, Katowic i innych polskich portów lotniczych. Na Taniwypad.pl zorganizujesz cały swój wypad wakacyjny, urlopowy, weekendowy: zarezerwujesz tanie loty, spanie na lotnisku, tanie noclegi, wynajmiesz samochód, zamówisz przewodnik turystyczny. Wszystko to dostępne jest na jednej stronie. Zachęcamy również naszych czytelników do komentowania, jakimi kierunkami w jakim czasie jesteście zainteresowani, a my zestawimy specjalnie dla Was najlepsze możliwe rozwiązania na tanie loty do tych miejsc i tanie noclegi w tych lokalizacjach.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ