Londyn jest jednym z największych miast Europy. Stolica Wielkiej Brytanii to także centrum finansowe, gospodarcze i ekonomiczne Starego Kontynentu. Każdy miłośnik podróży powinien tu zawitać. Miasto to posiada ogrom zabytków kultury oraz innych ciekawych atrakcji. Już od 238 zł. w styczniu 2017 roku możesz znaleźć tanie loty do Londynu z Krakowa w obie strony.

Tanie loty do Londynu

Za jedyne 238 zł. możesz klikając tutaj zarezerwować tanie loty do Londynu z Krakowa. Nasza oferta obejmuje wylot z podkrakowskiego portu lotniczego w Balicach w sobotę 14 stycznia 2017 na londyńskie lotnisko w Stansted oraz powrót ze Stansted do Balic w sobotę 21 stycznia 2017 z liniami lotniczymi Ryanair. Klikając tutaj możesz przeczytać jak najdogodniej dotrzeć na krakowskie lotnisko w Balicach, natomiast tutaj dowiesz się jakie są warunki przewozu dzieci oraz bagaży w tanich liniach lotniczych Ryanair. Tutaj możesz zarezerwować tanie noclegi w Londynie, natomiast w wyszukiwarce u dołu strony możesz wynająć samochód, aby wygodnie poruszać się po Londynie.

Atrakcje Londynu

Stolica Wielkiej Brytanii obfituje w wiele atrakcji dla turystów. Nad Tamizą wybudowano Tower Bridge, czyli słynny zwodzony most, który stał się symbolem Londynu. Swoją nazwę wziął do położonej nieopodal twierdzy Tower of London. Nad Tamizą położone jest rownież Opactwo Westminsterskie. W jego skład wchodzą m.in. Wieża Zegarowa ze słynnym Big Benem oraz budynek Parlamentu. Współczesną siedzibą rodziny brytyjskiej królewskiej jest położony niedaleko Pałac Buckingham. Dużo więcej informacji o Londynie możesz znaleźć tutaj oraz w znakomitych przewodnikach turystycznego wydawnictwa Bezdroża.

Tanie loty z Krakowa

Korzystając z naszego serwisu turystycznego Taniwypad.pl masz możliwość zorganizowania całego swojego wyjazdu wakacyjnego, weekendowego lub biznesowego. U nas znajdziesz najkorzystniejsze na rynku oferty na tanie lot do Londynu, Rzymu, Madrytu, Barcelony, Paryża, Maroka, na Cypr, Maltę oraz innych ciekawych miejsc z Krakowa, Katowic, Gdańska, Wrocławia, Poznania, Warszawy i pozostałych polskich portów lotniczych. Na Taniwypad.pl zarezerwujesz także tanie noclegi, wynajmiesz samochód oraz zamówisz przewodnik turystyczny po zwiedzanych miejscach. Aby być na bieżąco z najciekawszymi ofertami na tanie loty zaglądaj regularnie na naszą stronę i na nasze profile na Facebooku oraz innych mediach społecznościowych. Zachęcamy także do zostawiania w komentarzach informacji, jakie kierunki i w jakim czasie najbardziej Was interesują. My zestawimy dla Was najtańsze, najkorzystniejsze i najlepsze możliwe promocje na tanie loty i tanie noclegi

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ