Barcelona, Pałac Narodowy
Barcelona, Pałac Narodowy
Barcelona, Pałac Narodowy
Barcelona, Pałac Narodowy

Wraca dobra cena lotów od Ryanaria z Wrocławia do Barcelony. Za bilety w obie strony zpałacicie 158 zł. Tani wypad w tej cenie możliwy jest w lutym. Z lotniska możecie się bardzo szybko dostać do kurotrów na wybrzezu Costa Brava.

Tytułowa cena dotyczy wszystkich podróżnych. Nie trzeba być członkiem żadnego klubu.

Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie ryanair.com Podane poniżej ceny przelotów obowiązują przy płatnościach kartą debetową. W przypadku płatności kartą kredytową do ceny naliczone zostanie jeszcze 2% prowizji.

Lecicie z dwoma bagażami podręcznymi – pierwszy bagaż do 10kg o max wymiarach 55x40x20cm oraz drugi o max wymiarach 35x20x20cm.

Tani wypad:  Wrocław – Barcelona Girona – Barcelona 158 złimage

  • Wylot:        79 zł | 4 luty
  • Powrót:     79 zł | 11 luty

 

car  Jak dojechać z lotniska Barcelona Girona do centrum?

  • pociągiem – najbliższa lotnisku stacja znajduje się w Gironie, pociągi odjeżdżają stąd do stacji Barcelona Sants Estacion co 30 minut. Na stację można dostać się autobusem kursującym pomiędzy centrum a lotniskiem w około 25 minut, kursy dostępne są co 60 minut.
  • autobusem – jest dostępnych 6 połączeń autobusowych. Linia do Barcelony dojeżdża do centrum w 1h10 min., odjazdy autobusowe są skorelowane z przylotami samolotów, ceny zaczynają się od 12 EUR w jedną stronę.
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY