Pomysł na weekend w mieście miłości. Tanie bilety lotnicze do stolicy Francji z Wrocławia są dostępne za 150 zł. Wylot piątek wieczór, powrót niedziela popołudniu. Tani wypad możliwy w drugiej połowie czerwca.

Paryż
Paryż

 

Lecicie na pokładach dwóch linii. Lecąc Wizz Air na pokład możecie wnieść bezpłatnie bagaż podręczny bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm. Musi on zmieścić się pod siedzeniem pasażera. Cena biletów (39 zł) tego przewoźnika jest dla posiadaczy członkostwa w klubie WiZZ Discount Club (WDC). Cena regularna jest o kilkadziesiąt złotych wyższa i wynosi 79 zł.

Tanie bilety lotnicze zarezerwujecie na stronie wizzair.com

Z kolei cena biletów lotniczych Ryanaira dotyczy wszystkich, a na pokład możecie wnieść dwa bagaże podręczne – pierwszy bagaż do 10kg o max wymiarach 55x40x20cm oraz drugi o max wymiarach 35x20x20cm.

Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie ryanair.com Podane poniżej ceny przelotów tego przwoźnika obowiązują przy płatnościach kartą debetową. W przypadku płatności kartą kredytową do ceny naliczone zostanie jeszcze 2% prowizji.

>>> Jeśli nie możesz skorzystać z najniższych cen kliknij w link poniżej by dowiedzieć się o szczegółach. Z kartą Wizz Air Raiffeisen Polbank otrzymasz darmowe członkostwo w Wizz Discount Club warte 139 zł rocznie oraz dodatkowo 50 zł do wydania na przeloty Wizz Air. Więcej informacji pod linkiem INFORMACJE O WIZZ DISCOUNT CLUB <<<

Tani wypad:

39 zl | Wizz Air |  Wroclaw (WRO) -> Paris (Beauvais) (BVA) | Pt, 19 cze 19:30 -> Pt, 19 cze 21:25
ok. 111 zł | Ryanair | Paris (Beauvais) (BVA) -> Wroclaw (WRO) | N, 21 cze 12:05 -> N, 21 cze 14:00

Dojazd Jak dojechać z lotniska Paryż-Beauvais do centrum Paryża?

Lotnisko Paryż-Beauvais jest położone ok. 3 km od Beauvais, a ok. 90 km od północy Paryża. By dojechać do centrum macie kilka możliwości:

  • taksówką – czas podróży to ok. 60-90 min, a koszt w zależności od pory dnia: w dzień ok. 140-180 EUR, w nocy ok. 170-180 EUR. Postój taksówek znajduje się przed terminalem
  • koleją – pociąg TER kursuje co 40 min między stacją kolejową Beauvais a Paryżem, na którą z lotniska można się dostać autobusem (4 EUR) lub autobusem miejskim nr 12 (0,90 EUR), który żadko kursuje oraz taksówką (12 EUR). Czas podróży pociągiem to ok. 1h 15min. Koszt biletu normalnego to ok. 13EUR, a dla studentów 9,30 EUR.
  • autobusem – czas przejazdu to ok 75 min w cenie 16 EUR. Autobus dojeżdża pod Terminal 1. Odjazd autobusów jest dopasowany do odlotów i przylotów.
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ