Mamy bardzo ciekawą propozycje dla Państwa, od pewnego czasu jest coraz mniej tanich lotów ze Szczecina,a tak na prawdę bardzo duża grupa osób nie wie jak z tego korzystać. Teraz macie szansę się troszkę nauczyć i wzbogacić swoją wiedzę. Tani lto Szczecin – Oslo Rygge to niesamowita oferta, dla osób, które szukają prostych i tanich rozwiązań transportowych w normalnych warunkach. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą ofertą taniego lotu. 

Tani lot Szczecin – Oslo Rygge to koszt tylko i wyłącznie 38 złotych bez żadnego członkostwa. Prawda, że ta opcja jest bardzo korzystna? Jeżeli jesteście zainteresowani to zapraszam do zapoznania się szybko ze szczegółami! Poniżej przedstawiamy przykładowy lot:

oslow

Tani lot Szczecin – Oslo Rygge to koszt 19,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 09:05› 10:25. Opcja plus jest dostępna w cenie 299 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 12 lutego, planowany powrót 15 lutego.
Tani powrót Oslo Rygge -> Szczecin to koszt 19,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 07:15› 08:40. Opcja plus jest dostępna w cenie 299 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 15 lutego.

Link do oferty: Ryanair.com

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ