Super cena na jedną z najpopularniejszych wysp na Morzu Śródziemnym. Tanie bilety lotnicze na Kretę są z Katowic za 248 zł dla wszystkich. Proponujemy podróż w kwietniu na tydzień.

Kreta
Kreta

 

Lecąc w poniższym terminie będziecie mogli uczestniczyć w greckim święcie ku czci patrona wyspy  św. Jerzego, które jest obchodzone 23 kwietnia.

Tytułowa cena dotyczy wszystkich podróżnych. Nie trzeba być członkiem żadnego klubu.

Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie ryanair.com Podane poniżej ceny przelotów obowiązują przy płatnościach kartą debetową. W przypadku płatności kartą kredytową do ceny naliczone zostanie jeszcze 2% prowizji.

Lecicie z dwoma bagażami podręcznymi – pierwszy bagaż do 10kg o max wymiarach 55x40x20cm oraz drugi o max wymiarach 35x20x20cm.

Tani wypad na trasie Katowice – Chania – Katowice:

  • Wylot:       149 zł | 18 kwiecień
  • Powrót:     99 zł | 25 kwiecień

Przykładowa rezerwacja:

image

 

Pogoda w kwietniu na Krecie charakteryzuje się coraz większą ilością cieplejszych i słonecznych dni. Temp. w dzień utrzymuje się w okolicach 20-22°C, natomiast w nocy  na ogół nie przekracza 11°C. Jeśli chodzi o temp. wody to wynosi ona ok. 17°C.

Obserwujecie nasze pozostałe wpisy, a znajdziecie propozycje na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też po prostu na tani wypad na weekend.

Zachęcamy także do zapisania się do naszego newslettera by najlepsze okazje nie uciekły Wam z przed nosa:)

Lajkujcie stronę i udostępniajcie znajomym !!

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ