Malta, Wioska Rybacka
Malta, Wioska Rybacka
Malta, Wioska Rybacka
Malta, Wioska Rybacka

 

Świetna cena biletów lotniczych na Maltę z Wrocławia od Ryanaira. Słoneczne dni, przejrzyste morze, okazałe budowle historyczne w samym sercu Morza Śródziemnego dostępne za 328 zł! Tani wypad nad morze w czerwcu.

Proponujemy tani wypad na 10-dniowy urlop. Tytułowa cena dotyczy wszystkich podróżnych. Nie trzeba być członkiem żadnego klubu.

Tanie bilety kupicie na stronie ryanair.com. Podane poniżej ceny przelotów obowiązują przy płatnościach kartą debetową. W przypadku płatności kartą kredytową do ceny naliczone zostanie jeszcze 2% prowizji.

Lecicie z dwoma bagażami podręcznymi – pierwszy bagaż do 10kg o max wymiarach 55x40x20cm oraz drugi o max wymiarach 35x20x20cm.

Tani wypad na trasie Wrocław – Malta – Wrocław za 328 zł:

  • Wylot:       149 zł | 7 czerwiec
  • Powrót:    179 zł | 17 czerwiec

Przykładowa rezerwacja:

image

 

Zapraszamy do przeczytania naszych pozostałych wpisów. Gwarantujemy, że znajdziecie ciekawe propozycje na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też tani wypad na weekend.

Niemalże codziennie informujemy o kilku wybranych, najlepszych ofertach, dzięki którym możecie kupić tanie bilety lotnicze, tanie bilety kolejowe, a także tanie bilety autokarowe.

Zachęcamy do lajkowania naszej strony :)

car  Jak dojechać z lotniska Malta Valetta do centrum (Valletta)?

Port lotniczy od znajduje się ok. 8 km na południe od stolicy Malty Valletta, pomiędzy miastem Luqa a Gudja. Jest to jedyny port, który obsługuje archipelag maltański. Dojazd do centrum możliwy poprzez:

  • taksówki – postój taksówek znajduje się w pobliżu terminala. Taksówki doworzą klientów do każdego miejsca na wyspie przez 24h.
  • autobusy – główny środek transporu. Przystanek autobusu znajdziecie przy terminalu. Linia 8 łączy lotnisko z centrum Valetty i jeździ co 20-30 minut. Czas podróży to ok. 30 minut na trasie Lotnisko Malta, Floriana, Marsa, Paola, Tarxien, Ghaxaq Gudja, Vialetta dworzec autobusowy.
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ