Rzym, Coloseum, wiki

Stolica Włoch, położony nad Tybrem Rzym to jedno z najpiękniejszych i najstarszych miast w Europie oraz na świecie. Wieczne Miasto to piękne starożytne ruiny oraz mnóstwo średniowiecznych, renesansowych, barokowych zabytków. Rzym, wreszcie, to również stolica apostolska i wiele pięknych kościołów z również żnych epok historycznych z pięknymi bazylikamu głównymi. Na okres świąteczno-noworoczny zarezerwujesz tanie loty do Rzymu z Poznania od 123 zł.

Tanie loty do Rzymu

Już dziś na okres Bożego Narodzenia i sylwestra zarezerwujesz tanie loty do Rzymu z Poznania klikając tutaj. Nasza promocja zawiera wylot z poznańskiego portu lotniczego w Ławicy w środę 18 grudnia 2016 roku na lotnisko w rzymskim Ciampino oraz przelot powrotny pomiędzy tymi samymi portami lotniczymi 11 stycznia 2017 roku z tanimi liniami lotniczymi Ryanair. Tutaj możesz znaleźć i zarezerwować tanie noclegi w Rzymie. W wyszukiwarce u dołu strony wynajmiesz samochód, aby podróżować w komfortowych warunkach po stolicy Włoch. Tutaj możesz znaleźć informacje dotyczące przewozu dzieci bagaży w tanich liniach lotniczych Ryanair. Tutaj dowiesz się jak najlepiej dotrzeć na poznańskie lotnisko w Ławicy.

Atrakcje Rzymu

Rzym to starożytne miasto, gdzie znajdziemy mnóstwo pamiątek z czasów antycznych. Do najważniejszych obiektów należą Amfiteatr Flawiuszów, czyli symbol Rzymu, Koloseum oraz starożytne rynki przy Via dei Fori Imperiali ze znanym Forum Romanum. W Wiecznnm mieście znajduje się mnistwo kościołów z wszystkich możliwych epok historycznych. Do najważniejszych zaliczyć należy Bazyliki św. Piotra w Watykania, św. Pawła za murami, św. Jana naLateranie oraz św. Maryi. Ponadto w stolicy Włoch odnajdziemy ponad 200 innych zabytkowych kościołów. Dożo więcej informacji na temat Włoch oraz Rzymu znajdziesz tutaj oraz w przewodnikach znanego wydawnictwa turystycznego Bezdroża.

Tanie loty z Poznania

Wszystkich podróżników ui naszych czytelników zapraszamy do częstej lektury serwisu Taniwypad.pl oraz naszych profili w mediach społecznościowych. Zajdziecie tu oferty na tanie loty do Rzymu, Paryża, Londynu, Madrytu, Barcelony, Maroka, na Maltę, Cypr oraz innych lokalizacji naczelnym świecie z Poznania, Wrocławia, Warszawy, Krakowa, Gdańska, Katowic i innych polskich portów lotniczych. Zapraszamy także do zostawiania w komentarzach informacji, jakie kierunki i w jakim czasie Was interesują, z my zestawimy najlepsze i najkorzystniejsze dla Was opcje na tanie loty i tanie noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ