Ryga
Ryga

Polskie linie lotnicze LOT oferują bardzo dobrą cenę biletów lotniczych do stolicy Łotwy. Tani wypad do Rygi bezpośrednio z Warszawy dostępny za 199 zł! Jest bardzo dużo terminów, także na weekend.

Ryga
Ryga

 

Proponowana cena dotyczy wszystkich podróżnych i zawiera opłaty lotniskowe, podstawowe ubezpieczenie oraz bagaż podręczny.

Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie flipo.pl na okres od lipca br. do stycznia 2016.

Tani wypad

190 zł | Warszawa-Talinn-Warszawa | Kalendarz terminów

image

 

Dojazd Jak dojechać z lotniska w Rydze (RIX) do centrum miasta?

Międzynarodowy port lotniczy RIX leży około 13 km na południowy-zachód od centrum miasta i jest największym lotniskiem na Łotwie.

Z lotniska do centrum dojedziecie dzięki:

  • taksówkom – postój taksówek znajduje się przed terminalem. Czas podróży do centrum to ok. 15 min., a koszt ok. 8 LVL. Jedną z firm obsługujących lotnisko jest Riga Taxi Park.
  • autobusom – linia nr 22 kursuje co 10-30 minut między lotniskiem, a centrum Rygi. Przystanek znajduje się obok terminala za parkingiem. Czas podróży do centrum to ok. 30 min, a koszt biletu to 0,40 LVL oraz 0,80 LVL za bagaż.  Linia pośpieszna 22A łączy lotnisko z centrum miasta, zatrzymując się na przystankach Katedrāle oraz Brīvības Blvd. Więcej informacji na stronie: www.rigassatiksme.lv.
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ