Wietnam, Mù Cang Chải

Przed wczoraj pisaliśmy o biletach do Wietnamu za dobre 1 600zł. Dzisiaj cena spadła do rewelacyjnych 1 200 zł!!!  Tanie bilety czarterowe są od biura podróży Rainbow Tours. Lecicie bezpośrednio z Warszawy Chopin do miasta Ho Chi Minh (Sajgon. Cena) dotyczy biletów w obie strony. Tani wypad w tej cenie jest jutro (02.03.2015).

Wietnam, Mù Cang Chải
Wietnam, Mù Cang Chải

 

W cenie macie bagaż rejestrowany o maksymalnej wadze 20 kg.

Tanie loty czarterowe kupicie na stronie biura RainbowTours.

Tani wypad:   

Link do oferty

image

 

Obserwujecie nasze pozostałe wpisy, a znajdziecie tanie bilety lotnicze na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też po prostu tani wypad na weekend.

Zachęcamy także do zapisania się do naszego newslettera, by najlepsze okazje nie uciekły Wam z przed nosa:)

Lajkujcie stronę i udostępniajcie znajomym !!

 

Dojazd Jak dojechać z/do lotniska Tan Son Nhat do/z centrum miasta (Ho Chi Minh)?

Port lotniczy Tan Son Nhat jest położnoy 7 km od centrum Ho Chi Minh i jest jednym z największych lotnisk w Wietnamie. Posiada dwa terminale: terminal międzynarodowy (Termianal 2) i krajowy (Termianal 1). Komunkację między lotniskiem, a miastem zapewniają:

  • taksówki – postój taksówek znajduje się przed halą przylotów. Koszt podróży do centrum  to od 120,000 do 150,000 VND (około 6-7 USD), a czas podróży to ok. 30 min. Firmy taksówkowe, które obsługują lotnisko to m.in. Sasco, Vinasun, Mai Linh.
  • autobusy -pomiędzy lotniskiem, a centrum kursują dwie linie 147 i 152. Koszt przejazdu w jedną stronę to około 3,000 VND. Autobusy kursują do godziny 18:00 z jednego lub drugiego terminalu. Dodatkowo jest pobierana opłata za bagaż od 3,000 VND do 14,000 VND za 2 duże sztuki bagażu.
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ