Ciekawa propozycja dla Państwa za 148 złotych tania wycieczka Warszawa – Tel-Aviv. Jest to nie lada okazja i na pewno owa opcja nie będzie długo trwać, wydaje mi się, że za klika dni ta promocja zniknie i już nie będziesz mógł kupić dla siebie biletu. Poniżej będziemy prezentować przykładowy termin lotu i jeżeli nie będzie Ci to odpowiadać to zrezygnuj, ale jeżeli owy termin będzie dla Ciebie idealny to bez wahania zamawiaj, ponieważ w ten sposób będziesz mógł zafundować sobie najlepszą wycieczkę.

Tani lot Warszawa – Tel-Aviv to koszt 148 złotych w obie strony. Sprawdź czy będziesz miał w tym terminie wolne dni i korzystaj z życia. Będziesz mógł zrobić sobie bardzo długi urlop od pracy i dzięki temu będziesz mógł odpocząć. Dodatkowo nabierzesz siły na nowe pomysły oraz projekty. Poniżej prezentujemy opcje taniego lotu z Warszawy do Tel-Aviv.

tel-aviv

Tani lot Katowice – Rzym to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 15:20 do 20:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 340,00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 12 stycznia, planowany powrót 19 stycznia.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 20:55 do 23:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 340,00 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 19 stycznia.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ