wietnam

Promocja dla osób, które chcą wrócić z Wietnamu. W ten sposób będziecie mogli zaoszczędzić bardzo dużo. Po pierwsze jest to oszczędność gotówki, a po drugie będziesz mógł  w ten sposób wrócić do swojego kraju i odwiedzić bliskich. Zawsze w ten sposób nie będziesz musiał przepłacać i będziesz miał więcej gotówki u siebie w portfelu, zawsze na coś się przyda. Tanie loty pomagają aby utrzymać dobrą kondycje finansową jak często się lata liniami lotniczymi.

Tani lot z Wietnamu do Warszawy teraz tylko za 299 Złotych widzę, że jest to bardzo atrakcyjna oferta i tak na prawdę będziesz mógł zminimalizować swoje koszty podróży. Skorzystaj z takiej opcji jak masz okazje, bo później już nie będzie miejsc i będziesz sobie pluć w brodę, że nie skorzystałeś z tej opcji.

Jak widzimy termin nie jest bardzo szybki, wylot jest dopiero w listopadzie. Także jeżeli planujesz w tym okresie przyjazd to warto zaryzykować. Jak widzimy wylot jest o godzinie 11:50, a przylot do Warszawy 17:40. Dodatkową zaletą jest to, że będzie to lot bezpośredni.

berc1

Całkowita cena za lot bezpośredni z limitem bagażu 20 kg to 299.07 złotych. Dodatkowo w tym posiadamy już wykupione podstawowe ubezpieczenie. Bilety można zakupić na stronie:

http://biletyczarterowe.rainbowtours.pl/

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ