Już za 1800 złotych będziesz mógł bez problemu znaleźć się na Sri Lakę. Jeżeli tylko masz czas i chęci na tanią i szybką podróż to skorzystaj z tej opcji. W ten sposób będziesz mógł o wiele więcej się nauczyć oraz zmotywować się do kolejnych działań, które pomogłoby Ci zwiększyć swoje zdolności komunikacyjne oraz orientacyjne. Wydaje mi się, że Sir lanka to bardzo dobre miejsce na nawiązywanie nowych znajomości, ponieważ niektóre miasteczka są bardzo małe i tam tak na prawdę każdy się zna. 

Tani lot Warszawa – Sir Lanka to dla Ciebie bardzo duża okazja i jeżeli zdecydujesz się w miarę szybko to będziesz mógł jeszcze skorzystać z tej opcji za 1800 złotych, jeżeli przegapisz moment to będziesz musiał zapłacić nawet dwa razy więcej. Warto jest korzystać z tanich lotów, ponieważ organizują to sprawdzone linię i ryzyko terminowe to podstawa.

lanka1

Opcja wyjazdu do Colombo jest bardzo dobra, ponieważ 1799,23 złotych będziesz płacić za jedną osobę i dodatkowo masz limit bagażu do 20 kg. Wylot mamy w poniedziałek 16-11-2015 a przylot 01-12-2015. Lot wcale nie trwa tak długo, także należy uzbroić się w cierpliwość i przeżyć to jakoś. Wiele osób wybiera loty ekonomiczne, ponieważ woli oszczędzanie, a 6h można bez problemu wytrzymać.

Link do oferty:

http://biletyczarterowe.rainbowtours.pl/

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ