Masz okazje wyjechać bardzo daleko i to w dość niskiej cenie. Pamiętam jak kiedyś nie znałem tanich lotów i przepłacałem na praktycznie każdym locie od 50-80%. Niestety kiedy człowiek się nie zna na czymś to traci i każdy wtedy może mu wmówić coś innego. Piękna Tajlandia na pewno zrewanżuje Ci koszt biletu, który i tak nie jest drogi. Jeżeli kiedyś chciałeś tutaj przybyć to na pewno będzie to dla Ciebie spełnienie marzeń.

Tani lot Warszawa do Phuket Intl Airport to koszt za 1892 PLN. Za tą kwotę będziesz mógł w polecieć w obie strony i nie zapłacić za to dodatkowej złotówki. Jest to oferta bardzo dobra i warto jest zaoszczędzić na tym, bo to jest tylko lot. Poniżej zaprezentujemy dla Was przykładową propozycje w której zaprezentuje jeden z dostępnych terminów. Pod artykułem znajdziecie link do wszystkich dostępnych terminów.

work

W naszej propozycji dla Was wylot jest 29 lutego, a przylot 16 marca. W tym czasie będziesz miał możliwość pełnego zwiedzania Tajlandii oraz odpoczynku. W czasie trwania lotu obecna jest jedna przesiadka. Lot realizowany jest przez Qatar Airways i jest to sprawdzona linia lotnicza, jeżeli ktoś by się tego obawiał.

Link do oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/3258/WAW-HKT-QR

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ