Mamy dla Państwa bardzo ciekawą propozycje dzięki, której będziecie mogli w atrakcyjnej cenie udać się do Kopenhagi, ponieważ warto jest czasami zmieniać swoje położenie i perspektywy. Lot nie będzie długo trwać, także za bardzo uciążliwe to nie będzie. W tej podróży będziesz mógł zaoszczędzić nawet kilkaset złotych! To jest bardzo dobra oferta dla osób, które latają często w roku. W ten sposób można zaoszczędzić nawet kilka tysięcy rocznie. Zapraszamy do naszego artykułu.

Tani lot z Warszawy do Kopenhagi to okazja dla wszystkich. Nie warto od razu skreślać tanich ofert, ponieważ są one takie same jak przy płaceniu za usługę bez promocji. Nie należy się tego obawiać, bo bardzo dużo osób ma do tego jakieś złe uczucia, a należy tylko spróbować i będziesz częściej z tego korzystał. Poniżej zaprezentujemy przykładowego propozycje lotów.

lot1

Tani lot Warszawa – Kopenhaga to koszt 198.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 07:20 do 08:50. Niestety nie ma tutaj rozgraniczenia na opcje PREMIUM oraz BASIC. W przykładowym załączniku wylot jest 12 grudnia, planowany powrót 30 grudnia.

Tani powrót Kopenhaga -> Warszawa to koszt 198.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 07:00 do 08:25. Niestety nie ma tutaj rozgraniczenia na opcje PREMIUM oraz BASIC. W przykładowym załączniku powrót jest 30 grudnia.

Link do oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/3213/WAW-CPH-LO

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ