Okazjonalna cena taniego lotu z Z Warszawy do Katmandu Tribhuvan za 2174 złotych. Jeżeli będziesz wolny w tych terminach oraz masz ochotę na długą wycieczkę to jak najbardziej polecam Ci tą opcje. Na pewno będziesz mógł w ten sposób szybko oraz skutecznie zwiększyć swoje umiejętności komunikowania się między ludźmi, a dodatkowo poznać wiele ciekawych miejsc o zupełnie innej kulturze niż nasza. Skorzystaj ze sprawdzonych form odpoczynku i rozwijaj się na wakacjach.

Tani lot z Warszawy do Katmandu Tribhuvan jest dostępny już za 2174 złotych. Wyszukaliśmy dla Ciebie specjalnie najniższą cenę w tak dalekiej podróży. Przedstawimy w formie graficznej przykładowy termin, jednak poniżej artykułu również dołączymy specjalny link w którym będziesz mógł zamówić swoją podróż. Wydaje mi się, że dzięki temu poznasz troszkę sposoby na wyszukiwanie tanich i sprawdzonych tanich lotów.

max2

Widzimy na załączonym obrazku, że wylot będzie odbywać się 1 czerwca w środkę a przylot będzie 15 czerwca. Jak widzimy również można przedłużyć sobie wakacje do 22, 25 czy nawet 29 czerwca. Wszystko zależy od Ciebie jak pozwala Ci na to czas wolny, można korzystać z tanich lotów, jedynie musisz mieć do tego odpowiedni czas. Czas podróży do około 24 godziny i obecna jest jedna przesiadka podczas lotów.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem:

http://www2.esky.pl/okazje/5151/WAW-KTM-QR

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ