Tania i ciekawa opcja dla osób, który muszę jechać do Glasgow. Moim zdaniem jest to dobra opcja po to aby zacząć podróżować, gdyż lot nie trwa długo i dlatego nie zmęczysz się tak podróżą. Jeżeli jesteś zainteresowany tym miejscem to mogę polecić Ci je na początek, teraz będziesz musiał wybrać dla siebie termin, gdy będzie Ci on pasować to rezerwuj szybko, ponieważ inni ludzie również poszukują tanich i sprawdzonych opcji.

Tani lot Lublin – Glasgow to koszt już jedynych 78 złotych. Jeżeli nie posiadacie WDC to wtedy cena lekko wzrasta. Poniżej przedstawię specjalnie dla Was przykładowy plan lotu, w którym będziecie mogli spokojnie odpocząć i cieszyć się życiem.

wizzdis

 

Tani lot Lublin Glasgow  to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 11:20 do 13:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 3 lutego, planowany powrót 7 lutego.

Tani powrót Glasgow -> Lublin to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 13:55 do 16:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 7 lutego.

Link do przykładowego lotu:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ