Chcesz skorzystać z bardzo dużej promocji i nie przepłacać za bilet? Dodatkowo być traktowany jako zwykły pasażer, który zapłacił o wiele więcej? Jest to możliwe tylko i wyłącznie, jeżeli zaczniesz korzystać z tanich linii lotniczych. Moim zdaniem Ovada Airport na pewno będzie dla Ciebie przyjaznym miejscem i polubisz to od razu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem i doczytanie go do końca, a będziecie mogli sami wybrać odpowiedni dla siebie termin.

Tani lot Kraków –  Ovda Airport jest już dla Ciebie dostępny w cenie 98 złotych w obie strony. Wydaje mi się, że jest to korzystne w szczególności, że moi znajomi ostatnio płacili za to 4x więcej, także przebicie w cenie jest bardzo widoczne. Warto jest oszczędzać i wydawać to na inne bardziej odpowiednie rzeczy, które przybliżą nas do innej kultury. Poniżej przedstawię przykładowy tanią propozycję lotu.

olc

Tani lot Kraków –  Ovda Airport to koszt 49,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 08:00 › 12:50. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 8 grudnia, planowany powrót 19 grudnia.
Tani powrót Kraków –  Ovda Airport to koszt 49,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 13:15→16:05. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 19 grudnia.

Link do oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/5340/KRK-VDA-FR

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ