Dzisiaj mamy dla Was bardzo ciekawą ofertę przeznaczona dla Wszystkich w jednej cenie, bez żadnych dodatkowych kart czy uprawnień. Lot Kraków Balice do Mediolan Bergamo Orio al Serio pozwala Wam bardzo dużo zaoszczędzić, jeżeli będziecie chętni z tego skorzystać, gdyż wiele osób boi się jeździć tanimi lotami, bo kojarzy im się to z katastrofą. Tanie loty są od tego aby zmaksymalizować zysk dla lotniska.

Tani lot Kraków Balice do Mediolan Bergamo Orio al Serio to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych w obie strony. Musisz pamiętać, że to jest bardzo duża promocja i zapewne długo nie będzie to dostępne w sieci. Zastanów się dobrze nad rezerwacją i zrób to szybko bo szkoda jest stracić taką ofertę, a później płacić 4x więcej.

arc2

Tani lot Kraków Balice do Mediolan Bergamo Orio al Serio to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 12:3514:25. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 2 grudnia, planowany powrót 9 grudnia.
Tani powrót Mediolan Bergamo Orio al Serio do Kraków Balice to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 14:5016:40. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 9 grudnia.

Link do oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/3483/KRK-BGY

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ