Turyn

Dzisiaj przedstawiamy dla Was okazje wylotu do Irlandii Północnej Belfast. Dzięki temu w tani oraz szybki sposób możecie odwiedzić i zaobserwować inną kulturę, która na bieżąco się rozwija. Jeżeli spodobało Ci się kiedyś to miejsce to warto jest, abyś tam pojechał, ponieważ w ten sposób będziesz mógł tanio oraz skutecznie zarządzać np: swoim budżetem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą taniego wylotu do Irlandii Północnej.

Tani lot Katowice – Belfast International Airport to okazja i warto byłoby z niej skorzystać, musisz tylko wiedzieć jak i gdzie działać. W naszym serwisie publikujemy tylko sprawdzone oferty, które mogą pomóc Ci szybko oraz efektownie zarządzać swoim życiem. Poniżej przedstawiamy realną przykładową podróż:
belfest
Tani lot Belfast International Airport – Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 19:20 do 21:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 298,70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 grudnia, planowany powrót 27 marzec.

Tani powrót Katowice -> Belfast International Airport to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 21:50 do 01:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 298,70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 27 marzec.

Link do oferty:

WizzAir.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ