Ekstremalny dzień promocyjny. Moim zdaniem będziesz mógł za pomocą tego szybko przenieść się do Chorwacji i odpocząć troszkę od trudności dnia codziennego. Jest tam bardzo ciepło, także dla niektórych osób będzie to w tym czasie raj. Usługodawca działa doskonale i warto jest skorzystać z tej opcji, gdyż taniej nie będzie na pewno, a jeżeli będzie to bardzo szybko nie będzie już dostępnych ofert.

Tani lot z Z Berlina do Chorwacji za 169 złotych to okazja i warto jest z niej skorzystać. Szkoda byłoby aby taki wyjazd do ciepłego kraju się zmarnował i stracić bilet sprzed nosa. Zwróć na to uwagę bo warto.

Tani lot Berlin – Zarad to koszt 19,99 EURO bez żadnego dodatkowego członkostwa. Lot trwa od 09:00 do 10:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39 złotych oraz opcja PLUS za 74,99 EURO. W przykładowym załączniku wylot jest 4 kwiecień, planowany powrót 4 grudnia.

kat

 

Tani powrót Bruksela Charleroi -> Gdańsk to koszt 19,99 EURO bez żadnego dodatkowego członkostwa. Lot trwa od 06:45 do 08:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39 złotych oraz opcja PLUS za 74,99 EURO. W przykładowym załączniku powrót jest 11 kwiecień.

Oferta jest bardzo atrakcyjna także śpieszcie się aby kupić dla siebie bilet.

Link do oferty:

http://www.ryanair.com/pl/

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ