Otóż dzisiaj prezentujemy dla Państwa bardzo ciepłą promocję, dzięki której będą mogli państwo wyjechać na Wyspy Kanaryjskie bez dużego obciążenia swojego portfela. Skorzystaj z tej opcji, ponieważ ona prędko się nie powtórzy. Szkoda tak na prawdę stracić bardzo dobrą opcje do zaoszczędzenia nawet trzykrotności tej sumy! Zastanów się i działaj szybko. Zapraszam do zapoznania się z całością naszego artykułu.

Tani lot Kraków – Teneryfa to koszt 368 złotych w obie strony! Korzystna opcja prawda? Wystarczy tylko się śpieszyć i w tej cenie będziesz mógł spokojnie realizować swoje plany i marzenia. Nie ma co się bać, ponieważ będą Cię traktować tak samo jak innych klientów, którzy zapłacili pełną cenę. Plus dla ciebie tylko, że udało Ci się wykonać to taniej i sprawniej. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:

tene

Tani lot Kraków – Teneryfa to koszt 169 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 13:10 › 17:40. Opcja plus jest dostępna w cenie o wiele droższej – 469 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 30 marca, planowany powrót 13 kwietnia.
Tani powrót Teneryfa -> Kraków to koszt 199 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 06:15 › 12:45. Opcja plus jest dostępna w cenie o wiele droższej – 509 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 13 kwietnia.

Poniżej przedstawiam link do oferty:

Rayanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ