Bardzo dobra propozycja dla osób, które chcą wyjechać na wyspy kanaryjskie i dodatkowo na tym zaoszczędzić. Nie chcą przepłacać kilka razy więcej tylko samemu zorganizować dla siebie podróż i uczyć się podróżowania. To jest bardzo ciekawe i na przyszłość przydaje się ta umiejętność, jeżeli chciałbyś dalej aktywnie podróżować. Zapraszam do zapoznania się z całością naszego artykułu.

Tani lot Berlin Schonefeld – Teneryfa – Berlin Schonefeld to koszt 50 Euro. Musisz wiedzieć, że ta oferta nie będzie wiecznie dostępna także, jeżeli pasuje Ci ten termin to jak najszybciej zainteresuj się zamówienie tego lotu. Jeżeli jedziesz na 90% to lepiej zamówić lot, niż później przepłacać kilka razy więcej. Zastanów się nad tym, gdyż tylko poprzez ryzyko będziesz mógł zaoszczędzić. Poniżej przedstawimy termin, kiedy można wyjechać w tak promocyjnej cenie.

mix1

 

Tani lot Berlin Schonefeld – Teneryfa to koszt 24,99 euro bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 14:40 › 18:55. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 3 grudnia, planowany powrót 10 grudnia.
Tani powrót Teneryfa – Berlin Schonefeld to koszt 24,99 euro bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 08:00 › 14:05. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 10 grudnia.

Myślę, że również spodobała Was się nasza oferta. Zapraszam do skorzystania i życzę miłego odpoczynku.

Link do oferty:

Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ