View from the top of the Victoria Tower, the lesser known of the two towers of the Houses of Parliament, towards Big Ben, the River Thames and the London Eye

Witam serdecznie, specjalnie dla Was znaleźliśmy najbardziej korzystną ofertę dla Was jaką jest wylot do Londynu. Już dzisiaj będziesz mógł zarezerwować dla siebie ten tani bilet i cieszyć się tanimi podróżami. Tak na prawdę nie będziesz musiał się śpieszyć, ponieważ ten lot raczej tak szybko nie zostanie wykupiony. Ostatnio pojawiło się bardzo dużo ofert i dlatego warto jest skorzystać, gdyż ceny są na prawdę konkurencyjne. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Tani lot Szczecin – Londyn Luton to okazja i warto jest z niej skorzystać 243 złote za lot w obie strony. Będziesz mógł dzięki temu w prosty oraz szybki sposób przelecieć do Londynu. Poniżej przedstawiam przykładową ofertę:

londyn

Tani lot Londyn – Szczecin to koszt 204,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 249 złotych. Lot trwa od 11:35 do 12:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 204,00 /249 złotych oraz opcja PLUS za 249.00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 31 grudnia, planowany powrót 14 grudnia.

Tani powrót Szczecin  -> Londyn to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 08:10 do 11:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 298.70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 2 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ