Jeżeli masz dosyć zwykłych wycieczek w egzotycznie miejsca to może dasz się namówić na zwykłą podróż do Kutaisi? Jest to bardzo ciekawe miejsce, które będziesz mógł zwiedzić, jeżeli ty jako zwykłą osoba będziesz miała tylko dostateczną ilość chęci i motywacji. Jeżeli jesteś podróżnikiem to jest to obowiązkowe miejsce, ponieważ w ten sposób będziesz mógł aktywnie spędzać czas i dowiadywać się wiele cennych historycznych oraz kulturowych rzeczy. Zapraszam do zapoznania się z moim dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa Chopin – Kutaisi to korzystna oferta dla każdego i jeżeli myślałeś o tej opcji to skorzystaj z niej. Koszt to tylko i wyłącznie 128 złotych. Warto jest z tego skorzystać, ponieważ później cena może o wiele wzrosnąć. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:

kutasi

Tani lot Warszawa – Kutaisi to koszt 74 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 23:55 do 06:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 319 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 28 lutego, planowany powrót 7 marca.

Tani powrót Kutaisi -> Warszawa to koszt 54,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 06:45 do 07:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 54/99 złotych oraz opcja PLUS za 299 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 7 marca.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ