Ostatnio bardzo często pojawiają się tanie oferty wylotu do Mediolanu. Wydaje mi się, że to jest korzystna opcja dla osób, które są zainteresowane tanim lotem. Warto jest zdobywać nowe doświadczenia oraz dodatkowo systematycznie zajmować się swoją kulturą, która można zwiększać podczas normalnych lotów np.: do Mediolanu. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą propozycją dla Państwa, ponieważ warto jest skorzystać z takiej opcji.

Tani lot Katowice – Mediolan Bergamo to okazja i warto jest z niej skorzystać. Zastanów się i spójrz na to uważnie. Jeżeli będziesz miał wolny termin to skorzystaj z tego, ponieważ to jest bardzo dobra opcja dla ciebie i poprzez to będziesz mógł szybko oraz skutecznie wykorzystać tą opcje. Poniżej przedstawiam przykładową propozycję:

medios111

Tani lot Katowice – Mediolan Bergamo to koszt 114,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 06:00 do 07:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 114/159 złotych oraz opcja PLUS za 373,70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 grudnia, planowany powrót 14 grudnia.

Tani powrót Mediolan Bergamo -> Katowice to koszt 114,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 08:20 do 10:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 114/159 złotych oraz opcja PLUS za 373,70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 14 grudnia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ