source wiki
Airbus A321 Wizzair

Mamy dla Ciebie idealną propozycje, która będzie dostępna dla każdego, kto będzie szybki i zarezerwuje błyskawicznie bilety. Na pewno zainteresowanie na ten bilet będzie ogromne. Z jednej strony dlatego, że kosztuje tylko i wyłącznie 38 złotych, bez żadnych dodatkowych kart itp. Oslo to miejsce w którym będziesz mógł jakoś inaczej spędzić sylwestra i spróbować odmienić swoje życie i zacząć korzystać np: z tanich linii lotniczych czy innych form, które mogą przynieść Ci korzyści.

Tani lot Szczecin – Oslo Rygge to koszt tylko i wyłącznie 38 złotych w obie strony. Takiej promocji tak na prawdę jeszcze nie widziałem. W szczególności, że chodzi tutaj o sylwester. Także polecam się śpieszyć, bo bilety mogą zostać wysprzedane w kilka momentów i później będziesz musiał szukać na własną rękę. Poniżej przedstawimy dla Państwa przykładowy tani lot:

aaa

Tani lot Oslo Rygge – Szczecin to koszt 19,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 09:05 › 10:25. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 30 grudnia, planowany powrót 1 stycznia.
Tani powrót Szczecin -> Oslo Rygge to koszt 19,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 10:20 › 11:45. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 1 stycznia. Promocja jest bardzo dobra, także szkoda byłoby jej nie wykorzystać.

Link do oferty:

Ryanair.com

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ