Kolejna bardzo dobra promocji, dzięki której już w drugiej połowie stycznia będziesz mógł szybko oraz skutecznie udać się do Barcelony. Jest to wzorowa propozycja taniego lotu, także jeżeli chcesz ten bilet to będziesz musiał szybko oraz skutecznie zarezerwować go. Na pewno będzie na niego bardzo duża konkurencja i nie wiadomo czy zdążysz, także jeżeli będziesz miał taką opcje to działaj. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem dot. taniego lotu do Barcelony.

Tani lot Poznań – Barcelona to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych w obie strony. Bardzo dobra promocja prawda? Również tak nam się wydaje, że szkoda byłoby nie skorzystać z takiej opcji. Poniżej prezentuje przykład taniego lotu do Barcelony:barca1
Tani lot Barcelona – Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 07:00 do 09:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 284,00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 17 stycznia., planowany powrót 24 stycznia.

Tani powrót Poznań -> Barcelona to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 10:20 do 13:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 284,00 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 24 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ