Wybierasz się do Medionalu i nie chcesz przepłacać za bilet? Dzięki naszym ofertą będziesz mógł znaleźć w bardzo szybki sposób tani lot dla siebie i poprzez to w kilka dni zorganizujesz swoją całą wycieczkę i będziesz mógł już tylko czekać na takie działania. Jeżeli jesteś zainteresowany taką ofertą to zastanów się nad tym i działaj, ponieważ za kilka godzin czy dni tej oferty może już nie być i niestety nie będziesz mógł już efektywnie zamówić biletów w takiej cenie. Zapraszam do zapoznania się z tym artykułem.

Tani lot Katowice – Mediolan Bergamo to bardzo atrakcyjna okazja, ponieważ już za 228 złotych będziesz mógł tanio oraz efektywnie zarezerwować lot w obie strony. Jeżeli jesteś zainteresowany to poszukaj oferty na wizzair. Poniżej przedstawiamy przykładowy lot:

mediolan333

Tani lot Katowice – Rzym to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 11:20 do 13:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 grudnia, planowany powrót 14 grudnia.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 13:55 do 16:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 298.70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 14 grudnia.

link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ