Wycieczka do Rzymu to pomysł, który na pewno zrodził się każdemu i wydaje mi się,że w tak taniej cenie będziesz chciał z tego skorzystać. Wszystko teraz tak na prawdę można zamówić taniej, tylko i wyłącznie jeżeli będziesz odpowiednio długo tego szukać. Jest wiele ciekawych ofert i należy pamiętać, że na bieżąco tutaj je publikujemy. Jeżeli jesteś zainteresowany tanim lotem do Rzymu to zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem.

Tani lot Warszawa – Rzym to koszt 349 złotych w obie strony. Nie jest to duża cena, ponieważ w innych propozycjach wyszłoby Ci o wiele więcej. Także warto jest zastosować tą propozycje i spróbować skorzystać z tanich linii lotniczych. Poniżej przygotowaliśmy dla Państwa przykładową propozycje.lut1

Tani lot Warszawa – Rzym to koszt 174.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa 2 godziny 20 minut. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 10 luty, planowany powrót 18 luty.
Tani powrót Warszawa – Rzym to koszt 174.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa 2 godziny 20 minut. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 18 luty.

Przedstawiliśmy dla Ciebie bardzo tanie i szybkie rozwiązanie. Terminy możesz już sobie zarezerwować, aby nikt tego nie zajął.

Link do oferty:

https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/1433

 

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ