Jeżeli szukałeś taniego lotu do Mediolanu to akurat mamy dla Ciebie propozycje, która będzie dla Ciebie dostępna tylko przez krótki okres czasu, ponieważ bilety mogą bardzo szybko się rozejść i nie będziesz miał już okazje je kupić. Zastanów się czy będzie Ci pasować teraz oraz czy jesteś wstanie wyjechać na tyle dni. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą ofertą taniego lotu do Mediolanu.

Tani lot Katowice – Mediolan to okazja dla ciebie oraz twoich bliskich, którzy chcą w drugiej połowie Marca wyjechać do Mediolanu. Wydaje mi się, że jest to bardzo dobra opcja, aby po prostu o wiele lepiej się czuć, odpocząć od wszystkich problemów, które generują się podczas zwykłych dni. Poniżej przedstawiam przykładową ofertę dla Ciebie:jezioro-como

Tani lot Katowice – Mediolan to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 06:00 do 07:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 298.70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 26 marca, planowany powrót 29 marca.

Tani powrót Mediolan -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 17:00 do 18:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 298.70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 29 marca.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ