Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą ofertę wyjazdu do Islandii na kilka dni. W ten sposób będziesz mógł zwiedzić najważniejsze miejsca i dodatkowo odprężyć się od codziennych obowiązków. Lot nie trwa długo także nie będzie to dla Państwa dużym obciążeniem jak to jest w niektórych tanich liniach lotniczych. Tutaj wszystko jest realizowane przez dobrego i sprawdzonego przewoźnika, który od kilkunastu lat zajmuje się tanimi lotami. Zapraszam do przeglądania naszych propozycji dla Państwa.

Tani lot Gdańsk – Reykjavik to dla jednego spełnienie marzeń, jednak musisz pamiętać o tym, że często takie oferty się nie zdarzają i możesz nawet nie zdołać zamówić biletu, jeżeli nie nie pośpieszysz, ponieważ inni ludzie z chęcią poświęcą się i zaryzykują na rzecz wspaniałego wypadu.

gda1

Tani lot Gdańsk – Reykjavik to koszt 204,00 złotych z członkostwem Wizz Discount Club, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 249 złotych. Lot trwa od 16:55 do 18:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 204/249 złotych oraz opcja PLUS za 299/344 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 29 stycznia, planowany powrót 1 lutego.

Tani powrót Reykjavik  -> Gdańsk to koszt 54,00 złotych z członkostwem Wizz Discount Club, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 19:45 do 00:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 54/99 złotych oraz opcja PLUS za 299/344 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 1 lutego.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ