Hamburg
Hamburg

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ciekawą ofertę taniego wylotu do Hamburga. Wydaje mi się, że będziesz mógł za pomocą takich tanich lotów nabrać pewności siebie oraz zaoszczędzić na takich podstawowych rzeczach jak podróże. Zastanów się nad tym i zacznij żyć inaczej, jakoś odmień swoje życie i spraw, abyś mógł bez dwóch zdań przeżyć je dobrze. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Gdańsk – Hamburg Airport to koszt tylko 78 PLN za lot w obie strony. Jest to bardzo dobra promocja i warto jest korzystać z takich opcji. Zastanów się nad tym i realizuj swoje tani loty. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

hamburgTani lot Gdańsk – Hamburg to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 12:05 do 13:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 332,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 8 lipca, planowany powrót 11 lipca.

Tani powrót Hamburg -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 13:55 do 15:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79złotych oraz opcja PLUS za 332,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 11 lipca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ