Ogólnie to mamy dla Państwa bardzo dobrą ofertę. Może się wydawać, że w porównaniu do naszych oferta ta jest bardzo droga, ponieważ jeden bilet kosztuje więcej niż większość z naszych ofert całościowy lot w obie strony. Jednakże warto jest spróbować zarezerwować dla siebie chociaż ten lot. Wenecja to bardzo piękne i romantyczne miejsce i dzięki temu będziesz mógł w prosty i szybki sposób odpocząć i nabrać sił do życia. Zapraszam do zapoznania się z całością naszego dzisiejszego artykułu. 

Tani lot Wrocław – Wenecja Treviso to koszt aż 198 PLN w obie strony, także w jedną stronę będzie Cię to kosztować tylko 99 PLN. Jeżeli jednak jesteś zainteresowany tym lotem w połowie lipca to będziesz musiał bardzo szybko zdecydować się na rezerwacje swojego biletu. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:wenecja

Tani lot Wrocław – Wenecja to koszt 99 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 12:10 › 13:40. Opcja plus jest dostępna w cenie 279 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 13 lipca, planowany powrót 20 lipca.
Tani powrót Wenecja -> Wrocław to koszt 99 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 14:05 › 15:35. Opcja plus jest dostępna w cenie 146,67 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 20 lipca.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ