Ostatnia na dzisiaj bardzo świetna propozycja, która będziesz mógł wykorzystać dla siebie i zaprosić kogoś na wspólną wycieczkę. Wydaje mi się, że już na początku wiosny będziesz mógł zacząć sezon podróżowania i właśnie, dlatego mamy dla Ciebie taką propozycje. Wyjazd na Kretę często może kosztować nawet 3 razy tyle, dlatego warto jest korzystać z takich tani propozycji. Zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem, ponieważ dzięki temu będziesz mógł zarezerwować dla siebie udany oraz spokojny lot.

Tani lot Wrocław – Kreta to koszt 298 złotych w obie strony, dzięki tak taniemu lotu będziesz mógł w szybki sposób zaoszczędzić oraz zdobyć wiele doświadczenia w tanich lotach i dzięki temu w przyszłości będziesz sobie mógł o wiele sprawniej radzić. Zastanów się nad tym i działaj, jeżeli masz wolny termin. Poniżej zaprezentuje przykładowy termin lotu:

kretago

Tani lot Wrocław – Kreta Chania to koszt 149,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 16:45 › 20:40. Wersja plus jest w cenie 429 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 4 kwietnia, planowany powrót 8 kwietnia.

kretaback

Tani powrót Kreta Chania -> Wrocław to koszt 149,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 21:05 › 23:10. Opcja Business Plus to kwota 429 złotych – moim zdaniem nie warto skoro podróż trwa tylko i wyłącznie nieco ponad 2 godziny. W przykładowym załączniku powrót jest 8 kwietnia.

Link do oferty:

ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ