Ciekawa propozycja dla Państwa w cenie 133 złotych na bardzo tani lot Wrocław – Girona Barcelona. Już w tej niskiej cenie będziesz mógł bez problemu polecieć do swojego ukochanego miasta. Jest to bardzo duża promocja i warto wziąć pod uwagę to, że za kilka dni może już nie być tej promocji, wydaje mi się, że w tej promocji musisz się śpieszyć, ponieważ wiele osób teraz wyjeżdża do Barcelony, a za 133 złotych to już bardzo duża promocja.

Tani lot Wrocław – Girona Barcelona to koszt tylko i wyłącznie 133 złotych w obie strony. Warto pamiętać, że lot jest obsługiwany przez sprawdzone linie i nie musisz się bać o ich bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś zainteresowany lotem to skup się i wybierz dla siebie jakiś termin teraz, jeżeli będzie Ci to pasować to zamawiać bez zastanowienia, bo oferta może zniknąć w kilka minut. Poniżej przedstawię ofertę:

barcelona

Tani lot Katowice – Paryż Beauvais to koszt 74,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 20:30 › 23:00. Jest dostępna opcja Business Plus w cenie 319 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 17 stycznia, planowany powrót 20 stycznia.
Tani powrót Paryż Beauvais -> Katowice to koszt 59,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 17:35 › 20:05. Jest dostępna opcja Business Plus w cenie 319 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 20 stycznia.

Link do oferty:

Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ