Od kilku miesięcy mój znajomy poszukiwać taniego logu do Barcelony i tak na prawdę znalazłem to w bardzo prosty i szybki sposób. Wydaje mi się, że wystarczy tym mieć odpowiednie źródła do szukania, a będziesz mógł z nami znaleźć dla siebie odpowiedni lot. Dzisiaj masz możliwość wyboru taniego lotu do Barcelony. Zapraszam do przeczytania całego artykułu, poniżej zawsze przesyłam link do strony gdzie będziecie mogli znaleźć ofertę.

Tani lot Wrocław – Barcelona Girona to dla ciebie okazja, która pozwoli Ci już za 39 złotych polecieć w jedną stronę, czyli tak na prawdę w dwie strony zapłacisz tylko 78 złotych.

stycz2

Tani lot Wrocław – Barcelona Girona to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 20:30 → 23:00. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 13 stycznia, planowany powrót 20 stycznia.
Tani powrót Barcelona Girona – Wrocław  to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 17:35 → 20:05. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 20 stycznia.

Jak widzimy jest to bardzo dobra propozycje dla Nas i warto jest ryzykować aby dostać ten bilet. Polecam dla każdego, kto chce zrobić coś innego i odprężyć się na mini wakacjach.

Link do oferty:

http://samolotemtaniej.pl/tanie-loty/z-Wroclawia/do-Barcelony-Girony

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ