Już dzisiaj masz nietypową okazję aby wyjechać na wycieczkę do Genewy. Będzie to bardzo duża atrakcja dla Ciebie oraz dla osoby towarzyszącej. Zawsze ciekawie jest wyjeżdżać i zwiedzać nowe miejsca. Będziesz miał na to troszkę czasu, także wymyśl sobie plan, aby nie marnować wypadu. Masz okazje skorzystać z taniego lotu Warszawa – Genewa już od 78 złotych w obie strony. Nie zmarnuj tego!

Tani bilet lotniczy w dwie strony Warszawa – Genewa to okazja aby zwiększyć swoją wiedzę na temat  Szwajcarii. Poniżej zaprezentowałem przykładowy lot z Warszawy do Genewy.

wylot11

Tani lot Warszawa – Genewa to koszt 59,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club, z członkostwem to tylko 39 złotych. Lot trwa od 06:10 do 08:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 59/39 złotych oraz opcja PLUS za 280.90 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 27 listopada, planowany powrót 4 grudnia.

powtotn

Tani powrót Genewa -> Warszawa to koszt 59,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club, z członkostwem 39 złotych. Lot trwa od 08:55 do 11:00. Dostępna jest opcja Basic w cenie 59/39 złotych oraz opcja PLUS za 280.90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 4 grudnia.

Wydaje mi się, że ta oferta również będzie dla Państwa atrakcyjna. Podana cena zawiera już wszystkie dodatkowe opłaty oraz podatki.

Link do oferty:

https://wizzair.com/pl-PL/Select

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ