Masz okazje skorzystać z bardzo dużej promocji na tani lot Wilno – Pekin – Wilno. Jest to tak na prawdę okazja z której będzie chciało skorzystać bardzo dużo ludzi także musisz wiedzieć, że musisz się śpieszyć i jeżeli będziesz miał już określony termin to zarezerwuj jak najszybciej lot. Niestety pierwsze musimy dojechać do Wilna, jednakże może to być problem dla niektórych. Tak na prawdę masz jeszcze dużo czasu do terminu w Marcu i będziesz mógł poszukać tanich połączeń. Zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem.

Tani lot Wilno – Pekin – Wilno to koszt 1563 złotych w obie strony. Termin będziesz mógł ustalić da siebie tak widzimy do sierpnia nawet, jednak musisz wiedzieć, że są to również poszczególne dni i będziesz tutaj wybierać, jeżeli ci to pasuje to rezerwuj od razu.

marc1

Tani lot Wilno – Pekin to koszt 781.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 07:1503:55. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 2 marca, planowany powrót 4 marca.
Tani powrót Pekin – Wilno to koszt 781.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 02:2510:45. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 4 marca.

Link do oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/4132/VNO-PEK-PS

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ