Chcesz skorzystaj z nie lada okazji, która będzie mogła się nie powtórzyć już tak prędko? Wydaje mi się, że warto jeżeli byłeś czy byłaś zainteresowana jechać do Chicago. Jest to miasto, które jest bardzo dobrze rozwinięte i wielu turystów z radością będzie chciało się z nami integrować. Jest to bardzo przyjazne miejsce i na pewno będziesz zadowolony z podróży. W tym artykule postaramy opisać się krótko i konkretnie tani lot lotniczy z Wilna do Chicago.

Tani lot Wilno – Chicago – Wilno to koszt około 1158 złotych, dodatkowo można doliczyć tego mały spread za przewalutowanie PLN na Euro, jednakże nie będzie to jakiś o wiele większy koszt. Zapraszam do obejrzenia naszego przykładowego lotu:

chic

 

Tani lot Wilno – Chicago to koszt 135.5 euro bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 09:00 › 18:00. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 21 luty, planowany powrót 29 luty.
Tani powrót Chicago -> Wilno to koszt 135.5 euro bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 14:35 – 13:40 . Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 29 luty.

Powrót z Wilna do Polski nie jest trudny i bez problemu będziesz mógł załatwić wszystkie formalności wcześniej tak aby pasowało Ci to jak najlepiej np: z lotniska. Wystarczy poszukać tylko takich opcji, ale to już w innym artykule opiszę.

Link do oferty:

Kliknij tutaj

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ