Kolejna ciekawa oferta długoterminowa taniego lotu Warszawa – Zagrzeb – Warszawa już za 329 złotych. Na co masz przepłacać pieniążki jak nie musisz tego tak na prawdę robić. Wydaje mi się, że będziesz mógł bez problemu szybko oraz skutecznie zamówić bilet i cieszyć się swoimi wakacjami. Lot odbywa się poprzez polskie linie lotnicze także nie będziesz miał żadnego problemu  z kontaktem oraz innymi drobnymi sprawami. Zapraszamy do obejrzenia naszej dzisiejszej oferty dla Państwa.

Tani lot Warszawa – Zagrzeb – Warszawa to koszt 329 złotych. Dostępne terminy są tak na prawdę do wyciągnięcia ręki od stycznia 2016 roku. Także jeżeli planujesz dla siebie jakieś większe wakacje to musisz wiedzieć, że należy to zrobić odpowiednio wcześniej aby później uniknąć problemów z brakiem dostępnych biletów – zazwyczaj jest dostępne 9 miejsc.

 

33

Dzisiejszy przykładowy tani lot wypad trwać będzie od 1 do 10 czerwca. Długość lotu to 1 godziny 55minut. Wydaje mi się, że to nie jest długi czas abyśmy musieli korzystać z lotu wyższej klasy i dopłacać kilka razy więcej. Dodatkowo lot odbywa się bez przesiadek, także maksymalizujemy nasz czas na miejscu, aby cieszyć się z wycieczki.

Moim zdaniem warto jest zaryzykować i zakupić ten bilet, ponieważ nawet jeżeli nie będziemy mieć później czasu to nie będzie to taka dużą strata. Prosimy jednak o dostosowanie odpowiedniego terminu dla siebie. Link do oferty:

https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/2075?a_aid=fly4free

 

 

 

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ