W tym artykule postaramy odpowiedzieć Ci na pytanie czy to jest możliwe aby przemieścić się z Warszawy do Wrocławia za jedyne 9 złotych. Otóż jest to możliwe, tylko jak to uczynić, przecież zwykłą komunikacją nawet więcej zapłacimy. Dzisiejsza propozycja to lot w Ryanair za 9 złotych w jedną stronę. Tak to jest bardzo dużą promocja i warto byłoby z niej skorzystać. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa – Wrocław to kwota 18 złotych w obie strony. Bardzo mało prawda? Warto jest teraz zorganizować wycieczkę i właśnie w ten sposób tani i skutecznie przemieścić się do Wrocławia w bardzo szybki sposób. Poniżej załączamy przykładowy lot:

wroc

Tani lot Warszawa – Wrocław to koszt 9,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 08:15 › 09:10. Opcja plus jest w cenie 258,12 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 24 grudnia, planowany powrót 27 grudnia.
Tani powrót Wrocław -> Warszawa  to koszt 9,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 16:10 › 17:10. Opcja plus jest w cenie 258,12 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 27 grudnia.

Nie warto jest tak przepłacać naszym zdaniem za opcje plus, ponieważ naszym zadaniem jest wskazanie Ci jak możesz zaoszczędzać, a nie płacisz dużej kwoty za jedno godzinny lot. Zapraszam do komentowania.
Link do oferty:

ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ