Dzisiaj masz okazje skorzystać z promocji taniego wylotu do Werony, dzięki temu w prosty oraz szybki sposób masz możliwość wylotu. Będziesz mógł zaoszczędzić, a dodatkowo nabrać sił do pracy. Zastanów się nad terminem, który będzie dostępy dla Ciebie i dzięki temu w prosty i szybki sposób uda Ci się zarejestrować swój tani lot. Na pewno będzie na niego bardzo duża konkurencja, także musisz się śpieszyć z zamówieniem dla siebie biletu. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą ofertą.

Tani lot Warszawa – Werona to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych. Będziesz mógł w takiej cenie polecieć i nie musieć dopłacać do tego ani złotówki. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

werona

Tani lot Warszawa – Werona to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 17:50 do 19:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 23 stycznia, planowany powrót 30 stycznia.

Tani powrót Werona -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 20:20 do 22:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 298.70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 30 stycznia.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ