Jeżeli masz okazje i lubisz Turyn to jest to opcja stworzona dla Ciebie. Warto jest zwiększać swoją wiedzę, ponieważ to tylko pozwala dobrze czuć się w innym obcym towarzystwie, zawsze będziesz mógł na jakiś temat wspomnieć, bądź powiedzieć coś kreatywnego i mądrego w odróżnieniu od innych osób. Wydaje mi się, że będziesz to dobra opcja dla Ciebie i będziesz mógł się cieszyć z takich wyjazdów szczególnie z drugą połówką. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem, ponieważ warto jest systematycznie zwiększać swoją wiedzę.

Tani lot Warszawa – Turyn to kosz tylko i wyłącznie 78 złotych w obie strony. Proponuje skorzystać właśnie z tych tanich linii lotniczych, ponieważ to zagwarantuje państwu możliwość spędzenia aktywnie czasu prawie za darmo. Poniżej przesyłam tani przykładowy lot:

turyn111

Tani lot Warszawa– Turyn to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 12:15 do 14:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 16 stycznia, planowany powrót 23 stycznia.

Tani powrót Turyn -> Warszawato koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 15:05 do 17:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 23 stycznia.

Link:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ