Dzisiaj masz okazje polecieć do bardzo ciekawego miejsca, które będzie mogło rozwinąć twoją wyobraźnię, dzięki temu w prosty i ciekawy sposób podszkolisz język, a dodatkowo znajdziesz bardzo dużo pięknych miejsc, które są tak na prawdę na wyciągnięcie ręki. Tylko musisz teraz odważyć się zrealizować dla siebie taką wycieczkę. Jeżeli chcesz tego to nie cofaj się i działaj. Zapraszam do zapoznania się z całością naszego dzisiejszego artykułu.

Tani lot Warszawa – Singapur to cena 1835 złotych w obie strony. Jeżeli się pośpieszysz to będziesz mógł zamówić lot w tej cenie i nie będziesz musiał dopłacać. Jednak jeżeli będziesz zwlekać to nie będziesz mógł zakupić biletu w tej promocyjnej cenie. Zastanów się lepiej dwa razy przed zamówieniem dla siebie lotu, ponieważ nie będziesz mógł się później z tego wycofać. Poniżej przedstawimy przykładowy lot dla Państwa.

sing

Tani lot Warszawa – Singapur to koszt 917.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa 20 godzin. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 9 marca planowany powrót 23 marca.
Tani powrót Singapur -> Warszawa to koszt 917.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa 21 godzin i 20 minut. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 23 marca.

Link do oferty: Kliknij tutaj

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ