Dzisiaj mamy dla Ciebie bardzo dobrą ofertę na tani lot Warszawa – Singapur już w cenie 1829 PLN. Jest to opcja korzystna dla Ciebie i jeżeli będziesz zainteresowany lotem oraz będzie pasować Ci ten termin i skorzystaj z tego bez dwóch zdań. Taka promocja może się nie powtórzyć i poprzez to będziesz musiał wydać 2 razy więcej, a nawet 3 razy więcej na taki lot Warszawa – Singapur.

Tani lot Warszawa – Singapur to cena 1829 złotych w obie strony, także nie będziesz musiał się martwić o swój powrót. Linie lotnicze są sprawdzone także bez żadnych zbędnych konsekwencji nie będziesz miał problemu z właściwym przelotem. Będzie on zrealizowany tak jakbyś po prostu płacił normalnie. Poniżej przedstawię Państwu przykładowy lot zrealizowany przez nas:

lot1

Jak widzimy wszystko mamy tutaj wypisane czarno na białym, także nie będziesz miał później żadnego problemu z realizacją tego lotu jeżeli będzie to dalej możliwe. Lot trwa aż 20 godzin i jest to lot ekonomiczny, dlatego musisz zwrócić na to uwagę. Niestety w tym nie ma lotów klasą plus i może Cię to troszkę męczyć. Jeżeli interesujesz się tym lotem i nie masz nic przeciwko lotom ekonomicznym przez dłuższy okres czasu to jak najbardziej polecam tą opcje. Zapraszam do skorzystania z oferty.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ