Dzisiaj mamy dla Państwa bardzo ciekawą propozycje taniego lotu do Irlandii. W ten cenie będziesz mógł za 98 złotych wylecieć z Warszawy do Shannon. Jeżeli myślisz o taniej podróży to jak najbardziej warto jest zastanowić się nad tą propozycją, ponieważ możesz bardzo dużo zaoszczędzić i do tego świetnie odpocząć w wolnym czasie. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa – Shannon w obie strony to koszt 98 złotych. Masz opcje jeszcze skorzystaj z tej opcji, jednakże musisz się śpieszyć, ponieważ jest to duża promocja i migiem może jej nie być. Na takie duże promocje zawsze jest duże polowanie, także warto jest się spieszyć podczas szukania oferty. Poniżej przedstawiam przykładowy termin do przeglądnięcia:

wins

Tani lot Katowice – Paryż Beauvais to koszt 49,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 15:45 › 17:50. Jest obecna wersja plus w cenie 339 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 6 grudnia, planowany powrót 9 grudnia.
Tani powrót Paryż Beauvais -> Katowice to koszt 49,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 14:30 › 18:30. Jest obecna wersja plus w cenie 339 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 9 grudnia.

Jak widzimy promocja jest bardzo dobra i trudno byłoby z niej nie skorzystać. Jeżeli ktoś skorzysta to podzielcie się informacją.

Link do oferty:

Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ