Witaj Przyjacielu! Dzisiaj mamy dla Ciebie bardzo ciekawą ofertę, dzięki której będziesz mógł zaoszczędzić kilka stówek na podróży. Warszawa – Seul będzie dla Ciebie dostępny już za 1979 PLN. Jest to cena dobra, nie mogę powiedzieć, że bardzo dobra, jednakże plusem tutaj jest, że mamy bardzo dużo wolnych terminów i możemy być pewni, że kilka dni nie zrobią nam różnicy na późniejsze terminy. Jednakże jeżeli jesteś pewny, że będziesz musiał lecieć to w razie czego zamów bilet, gdyż później będziesz musiał płacić o wiele więcej.

Tani lot Warszawa – Seul za 1979 PLN to okazja dla Ciebie i musisz o tym pamiętać. Jak jesteś zainteresowany i pasuje Ci termin i nie porzucaj tego, tylko rezerwuj, bo druga taka opcja może się nie pojawić. Nie musisz się bać tanich lotów lotniczych, ponieważ są one realizowane przez sprawdzone linie lotnicze.

stycz

Tani lot Warszawa – Seul to koszt 989.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa 33 godziny i 10 minut. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 11 stycznia, planowany powrót 21 stycznia.
Tani powrót Seul -> Warszawa to koszt 989.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa 32 godziny 55 minut. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 21 stycznia.

Link do oferty:

https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/2029

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ