Dzisiaj masz okazje aby w szybki sposób znaleźć się bardzo daleko stąd. Masz okazje zarezerwować bardzo tani bilet do San Francisco w niskiej cenie. Tak na prawdę warto jest korzystać z tanich lotów, które pozwolą Ci szybko sprawić, abyś zapłacił o wiele mniej. W ten sposób dodatkowo będziesz mógł podszkolić się w języku obcym oraz dodatkowo aktywnie uczestniczyć w zdobywaniu kultury innego kraju. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa – San Francisco to koszt tylko i wyłącznie 919.5 złotych w jedną stronę czyli 1839 złotych w obie strony. Tak na prawdę jest to bardzo korzystna oferta dla Ciebie oraz dla twoich bliskich. Jeżeli chcesz zdobyć ten bilet to będziesz musiał zrobić to bardzo szybko, ponieważ te bilety mogą za kilka dni być już nieaktywne i nie będziesz mógł wybrać owego terminu. Zastanów się nad tym. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:kwiecien

Tani lot Warszawa – San Francisco to koszt 919.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa 20h 9m. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 1 kwietnia, planowany powrót 13 kwietnia.
Tani powrót San Francisco -> Warszawa to koszt 919.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa 15h 50m. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 13 kwietnia.

Link do oferty:

https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/2402

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ